Документи компанії

Home/Документи компанії

НАША СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ ТА ЕКСПЕРТНІСТЬ

Наша компанія ТОВ «Атлант-Совт» займається повним спектром логістичних і торгових послуг і має в своєму підрозділі: представництво в Західній Європі: AVETAR Logistic GmbH, а також торгову компанію: ТОВ “Торговий Дім Лемберг”

  • ТОВ «Атлант-Совт», заснована в 2010 році . Компанія виконує всі завдання пов’язані з логістичними процесами у Східній та Західній Європі, а також країнах Азії: пошук і підбір транспорту для перевезення будь-якої складності, пошук і підбір вантажів для перевізників, складські послуги, митні послуги, консультації.

  • AVETAR Logistic GmbH, заснована в 2013 році. С 14.11.2013 року, є дійсним членом FIATA. Компанія виконує всі завдання пов’язані з логістичними процесами у Східній та Західній Європі, а також країнах Азії: пошук і підбір транспорту для перевезення будь-якої складності, пошук і підбір вантажів для перевізників, складські послуги, митні послуги, консультації. Постачання обладнання з ЄС (широка мережа контактів з різними виробниками з ЄС), надання послуг з індивідуальної розробки ПЗ.

  • ТОВ “Торговий Дім Лемберг”, заснована в 2014 році і є структурним підрозділом ТОВ “Атлант-Совт”. Компанія займається міжнародною торгівлею товарів з / із Західної Європи в / з Східної Європи. При наявності своїх складів в Західній Еропе, можливості організовувати митні операції в Східній і Західній Європі, організовувати перевезення цих вантажів, ми можемо надати Вам хороші ціни на товари, які Вас зацікавлять.

ООО «Атлант-СовТ»

Експедиційна компанія

   

AVETAR Logistic GmbH

Логістична і торгова компанія

LTV AVETAR

ТД Лемберг

Торгова компанія